Home
Školní tenisové turnaje PDF Tisk Email

V červnu proběhly na kurtech naší školy celkem tři tenisové turnaje. Hrálo se v různých věkových kategoriích. Nejmladší tenisovou kategorii tvořili žáci 4. a 5. ročníku, kde z chlapců zvítězil Josef Grulich (5.B) a z dívek René Šolcová (5.B). Střední tenisovou kategorii zastupovali žáci 6. a 7. ročníku, kde zvítězil  žák třídy 7. B Oliver Martenek a z děvčat si první místo vybojovala Adéla Palečková taktéž ze 7.B třídy.

Nejstarší tenisová kategorie patřila žákům 8. a 9. ročníku. Po velkém boji mezi chlapci zvítězil Marek Jurík  z 9.B a mezi děvčaty  si zlatou medaili a putovní pohár odnesla Amálie Janečková ze třídy 8.B .

Velké poděkování patří paní trenérce Zdeně Pazderové za kvalitní organizaci všech tří tenisových klání.

Všechny hráče bych chtěl pochválit za výborné sportovní výkony, smysl pro hru fairplay a také jim popřát krásné prázdniny s velkou dávkou sportovních zážitků.